“Zafer AK Parti’nin olacaktır”

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen AK Parti'ye her dönem olduğu gibi yoğun bir teveccüh olduğunu söyleyerek “Yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimlerinde inşallah zafer AK Parti'nin olacaktır” dedi.

“Zafer AK Parti’nin olacaktır”
“Zafer AK Parti’nin olacaktır” Admin
Bu içerik 599 kez okundu.

Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile İbrahim Yurdunuseven AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Ziyarette, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan  ile birlikte İl Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. Ziyaretin ardından teşkilat üyeleri ile buluşan milletvekilleri ile İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen burada birer konuşma yaptılar.

“İnşallah 59 belediyeyi de alacağız”

İlk konuşmayı İl Başkanı Sezen yaptı. Sezen konuşmasında, “Hamd olsun her dönem olduğu gibi AK Partimize ciddi bir teveccüh var. AK Parti Türkiye'de ve Afyonkarahisar da gündemi belirleyen bir partidir. Biz biliyoruz ki diğer partilerde bizim adayların açıklanmasını bekliyorlar. Değerli teşkilat üyelerimiz AK Partili olmak gece gündüz demeden çalışmak demektir. Önce memleket demektir. Vatana ve millete hizmet etmek demektir. Sayın Bakanımız sağolsun Partimiz kurulduğu günden bugüne gerek İSKİ Genel Müdürlüğü, gerek  milletvekilliği döneminde Afyonkarahisar'a büyük hizmetler etti. Gece gündüz demeden Afyonkarahisar'ın ve il il Türkiye'nin hizmetkarı oldu. Hizmet etmediği belde ilçe köy kalmadı. Yine yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimlerinde de inşallah Zafer AK Parti’nin olacaktır” dedi.

Önemli süreçteyiz

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında, “Çok önemli bir süreçteyiz. İnşallah Pazartesi günü adaylık başvuruları sona erecek. Ben inşallah güzel hizmetler yapacak insanların müracaat edeceğine inanıyorum. Sayın Başkanım AK Partili olmak demek hizmet ehli olmak demektir” dedi.

“Sevgili kardeşlerim hakikaten önemli bir süreç başladı” diyen milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “2019'un 31 Mart'ında yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için çalışmalarımız başladı. Teşkilatımız çok güzel çalışıyor. Ben gönülden tebrik ediyorum. İnşallah Cenabı Allah bu hizmetlerinizin karşılığında sizleri cennetiyle buluştursun”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Etkinlikler sürüyor
Etkinlikler sürüyor
Gururumuzdan ziyaret
Gururumuzdan ziyaret