Huzur veriyorlar

İlimizin daha huzurlu ve güvenli bir kent olması için güvenlik güçlerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Vali Tutulmaz, Jandarma Komutanı Çömez ile İl Emniyet Müdürü Yıldız ise gecede mesai yaparak esnaf ve vatandaşın derdini dinleyip huzur sağlamaya devam ediyor

Huzur veriyorlar
Huzur veriyorlar Admin
Bu içerik 596 kez okundu.

Vali Mustafa Tutulmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ilimiz merkezinde akşamüzeri esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler. Ziyarette, esnafın sorunlarını dinlendi. Vali Tutulmaz, Jandarma Komutanı Çömez ve İl Emniyet Müdürü Yıldız fırsat buldukça ilimizde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bizler her daim esnaf ve vatandaşlarımızla iç içeyiz, sorunlarımız için ortak çözümler bulmak üzere sürekli esnafı ziyaret ediyoruz. İnşallah bu birliktelikle ilimizin kalkınması hız kazanacaktır” dediler. Esnaflarda ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Göz açtırmıyorlar

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ise kendi sorumluluk bölgelerinde gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarla takdiri hak ediyor. Hem Jandarma hemde Emniyet güçleri gerçekleştirdikleri uyuşturucu operasyonlarıyla sokak satıcılarına göz açtırmıyor. Ekipler son aylarda çok sayıda uyuşturucu ele geçirdi. Öte yandan İçişleri Bakanlığınca 81 il, 922 ilçede eş zamanlı olarak yürütülen 'Uyuşturucu ile Mücadele Toplantıları' kapsamında ilimizde de Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında Uyuşturucu ile Mücadele İl Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Geniş katılımın olduğu toplantıda önemli kararlar alındı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ambulansı UMKE kurtardı
Ambulansı UMKE kurtardı
Sorguları devam ediyor
Sorguları devam ediyor