Ebe talep ettiler

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan öncülüğünde MHP İhsaniye İl Genel Meclis Üyesi Hamit Çakır ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gün, İl Sağlık Müdürü Dr. Serhat Korkmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette İGM Üyesi Çakır ebe talebinde bulundu

Ebe talep ettiler
Ebe talep ettiler Admin
Bu içerik 537 kez okundu.

Ziyarette İhsaniye ilçesi başta olmak üzere il genelindeki sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz nezdinde il genelinde özverili bir şekilde hizmet veren sağlık çalışanlarının başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Başkan Kocacan, sağlıkta şiddete karşı olduklarını da dile getirdi. Müdür Korkmaz’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sağlık hizmetleri konusunda gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti.

Korkmaz’a ilettiler

MHP İhsaniye İl Genel Meclis Üyesi Hamit Çakır ise İhsaniye ilçesinin sağlık hizmetleriyle ilgili talep ve isteklerini Müdür Korkmaz’a iletti.  İhsaniye ilçesine bağlı Akören mahallesinde sağlık hizmeti veren kadrolu ebenin tayini çıkmasına rağmen yerine birisinin atanmadığını ve boşalan ebenin yerine birisinin atanması için Müdür Korkmaz’dan talepte bulunduklarını belirten Çakır, evde sağlık hizmetlerinin tekrar ilçelere kazandırılmasının faydalı olacağı görüşünü de iletti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Etkinlikler sürüyor
Etkinlikler sürüyor
Gururumuzdan ziyaret
Gururumuzdan ziyaret