Advert
Advert

“35 Dakika iyi basketbol oynayamadık”

Müsabakanın bitimine son 3 saniye kala atılan üçlük sayı ile sahadan 74-76’lık skor ile mağlup ayrılan Afyon Belediyespor’da Koç Can Sevim, kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade etti.

“35 Dakika iyi basketbol oynayamadık”
“35 Dakika iyi basketbol oynayamadık” Admin
Bu içerik 530 kez okundu.

Kendi sahasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u konuk eden Afyon Belediyespor’da Koç Can Sevim, kaybettikleri için üzgün olduklarını söyleyerek, maçı kazanma noktasına getirdiklerini ancak konsantrasyon eksiğinden dolayı son saniye üçlüğü ile kazanamadıklarını belirtti.

“BU TARZ HATALARIN YAPILMAMASI LAZIM”

Deneyimli isim sözlerine şu şekilde devam etti, “ Çok üzücü bir mağlubiyet oldu açıkçası bizim açımızdan. Maçı kazanma noktasına getirdiğimiz yerde alamadığımız bir tane ribaund, yapamadığımız bir tane savunma yüzünden çok değerli bir maçı kaybettik. Maçın geneline baktığımız zaman ise 35 dakika iyi bir basketbol oynamadığımızı söyleyebilirim hem hücumda hem savunmada yapmak istediklerimizi ne yazık ki ortaya koyamadık fakat mücadelemizi bırakmadık. Maçın sonunda da gerçekten kazanma noktasındaydık son üç saniye kala önde götürdüğümüz bir maçta mola da konuşmamıza rağmen yapılan hata çok pahalıya mâl oldu bize. Daha fazla konsantre olmamız lazım bu tarz hataların yapılmaması için konsantrasyonun artırılması lazım oyuncuların.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar