Havuz kiralanacak

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Ahmet Necdet Sezer Kampusu karşısına yaptırılan AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesisleri 3 yıl süreyle kiralanacak. Açık teklif usulüyle yapılacak açık artırma ihalesi 16 Kasım tarihinde gerçekleşecek

Havuz kiralanacak
Havuz kiralanacak Admin
Bu içerik 1310 kez okundu.

Temeli Olgun İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., tarafından 2017 yılının başında atılan ve toplam 15 bin metrekarelik alanı kapsayan AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesisleri 116 Kasım tarihinde yapılacak ihale ile üç yıllığına kiralanacak. Afyon Kocatepe Üniversitesi  Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak ihale 14.45’te Ahmet Necdet Sezer Kampusu yerleşkesinde yapılacak. Toplam 4 bin 815 metrekarelik alanı kapsayan kompleksin muhammen bedeli 130 bin TL olarak belirlendi.

Herşey düşünüldü

Soyunma-giyinme odaları, sauna, buhar banyoları, antrenör, doktor odaları, cafeterya, çocuk oyun alanları, mescit, 320 kişilik tribün, atlama platformları bulunan AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun hemen yanında ise idari binalar bulunuyor. Son derece modern inşa edilen tesislerde ulusal müsabakalarda gerçekleştirilebilecek. AKÜ Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Açık Spor Tesisleri’nde kullanılan tüm ahşap ürünler ise Olgun Mobilya ve Dekorasyon Firması tarafından üretildi. İhaleye ilginin fazla olması beklenmekte.

ODAK ÖZEL / AHMET IŞIK

 

afyon kocatepe üniversitesi besyo afyonkarahisar olimpik yüzme havuzu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ambulansı UMKE kurtardı
Ambulansı UMKE kurtardı
Sorguları devam ediyor
Sorguları devam ediyor