Şampiyonanın 4. Ayağı Kumluca’da

"Spor Turizmin Geleceğidir" sloganı ile yola çıkan Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen MXGP Of Turkey, canlı yayınlarla birlikte yarış başına 802 milyondan fazla TV izleyicisine ulaşmıştı. Afyonkarahisar’da ki etkinliğin sona ermesinin ardından şampiyonanın 4. ayağı da Antalya’nın Kumluca ilçesinde yapılacak.

Şampiyonanın 4. Ayağı Kumluca’da
Şampiyonanın 4. Ayağı Kumluca’da Admin
Bu içerik 310 kez okundu.

Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 4. yarışı 03-04 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’nın Kumluca ilçesinde yapılacak.

ADRENALİN SEVERLER BİR ARAYA GELECEK

2018 motokros sezonu üç aylık aranın ardından Antalya ilinin Kumluca ilçesinde yapılacak Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Ayak yarışıyla devam edecek.  BeykonakEnduro Motosiklet Kulübü’nün 1.515 mt. uzunluğunda 9 büyük rampadan oluşan Beykonak MX Parkuru’nda organize edeceği yarış, adrenalin severleri bir araya getirecek.

SIRALAMA TURLARI BUGÜN

Sezonun dördüncü mücadelesi, 03 Kasım(Bugün) Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından antrenman ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. 04 Kasım Pazar günü ise Türkiye'nin en becerikli, en korkusuz yarışçıları iki etap halinde start demirine sıralanacak.

BİRÇOK İLDEN KATILIM OLACAK

Yarışa Antalya başta olmak üzere İstanbul, Muğla, İzmir, Kütahya, Tekirdağ, Ankara, Balıkesir, Uşak, Bursa, Sakarya ve çeşitli illerden sporcular katılacak. Yarışlar MX1, MX2, MX2 junior, MX, 85 cc, 65 cc, 50 cc ve Veteran olmak üzere 8 ayrı sınıfta düzenlenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yemen yardım bekliyor
Yemen yardım bekliyor
Satamadan yakalandı
Satamadan yakalandı