Advert
Advert

Ceza yedi Bayrağı astı

Geçen yıl Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında okuluna Türk Bayrağı asmayan İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdiresini Meral Yılmaz’a açılan soruşturma kapsamında “Kınama” cezası verildi.

Ceza yedi Bayrağı astı
Ceza yedi Bayrağı astı Admin
Bu içerik 1844 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl 30 Ekim 2017 tarihinde ODAK’ın “Özelde var, Kamuda yok” başlığı ile kamuoyuna duyurduğu Bayrak skandalı üzerine Afyonkarahisar Valiliğinin talimatı ile Afyonkarahahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları nedeniyle okuluna Türk Bayrağı ve Atatürk Posteri asmayan İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdiresi Meral Yılmaz hakkında başlatılan soruşturmanın tamamlandığı, müfettişlerin hazırlığı rapor doğrultusunda Okul Müdiresi Meral Yılmaz’a “Kınama” cezasının verildiği öğrenildi.

ODAK YİNE GÖRÜNTÜLEDİ

Geçen yıl 94.yılını kutladığımız Cumhuriyetimizin kuruluşumuzda ODAK Haber merkezi resmi kurum ve okullara yönelik yaptığı araştırmada Mecidiye Mahallesinde bulunan İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Türk Bayrağı ile Atatürk Posterinin asılmadığını belirlemişti. Olay ODAK’ın 30 Ekim 2017 tarihli baskısında manşetten kamuoyuna “Özelde var, kamu da yok” başlığı ile kamuoyuna duyurulmuştu. Bu yılki kutlamalar çerçevesinde ODAK Haber Merkezi yine okullar ile resmi kurumlarda yaptığı denetimlerde İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yöneticilerinin okulun ön bölümüne Türk Bayrağı ile Atatürk Posterini astığı görüldü.

ODAKÖZELHABER/AHMET SARLIK

İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdiresini Meral Yılmaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yunuslar yüz güldürdü
Yunuslar yüz güldürdü
Yarışmaya katılacaklar
Yarışmaya katılacaklar