Şehidimiz dualarla anıldı

31 Ekim 2016 tarihinde Hakkari Çukurca’da teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Çay Karacaörenli Şehidimiz Şehit P.Uzm.Çvş.Fatih Ak Şehadetlerinin ikinci yılında Çay Karacaören kasabasında dualar ile anıldı.

Şehidimiz dualarla anıldı
Şehidimiz dualarla anıldı Admin
Bu içerik 352 kez okundu.

Hakkâri Dağ ve Komd. Tuğ. K.lığı 5 nci Dağ ve Komd Tb. K.lığı 2 nci Dağ ve Komd Bl. K.lığı emrinde görevli iken 31-10-2016 tarihinde Şehit Asb.Çvş.Bahri UÇUŞ operasyonu kapsamında Hakkari ili Çukurca İlçesi Hisar Dağı Binlis Tepe bölgesinde PKK Terör Örgütü mensubu teröristlerle girdiği silahlı çatışma sonucu şehit olan şehidimiz şahadetlerinin ikinci yılında baba ocaklarında dualar ile anıldı.

Katılım yoğun oldu

Cuma namazına müteakip Şehit P.Uzm.Çvş.Fatih Ak Çay ilçesi Karacaören kasabasında Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül ve Şehidimizin ailesinin ev sahipliğinde Karacaören Düğün salonunda öğlen yemeği ikram edilerek dualar ile anıldı. Programa Afyonkarahisar Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan adına Afyonkarahisar Merkez Komutanı Topçu Kd.Alb.Fatih Sağdıç, Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan, Karaca ören Belediye  Başkanı Muhterem Algül,Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Daire Amirleri,Şehit Aileleri ve Gaziler ile Karacaören Kasaba halkı katıldı.

Şehit P.Uzm.Çvş.Fatih Ak Hakkari Çukurca Çay Karacaören
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ata binmek için Kırgızistan’a gittik
Ata binmek için Kırgızistan’a gittik
155’e ihbar düşmüş
155’e ihbar düşmüş