Protokol imzaladılar

İlimiz eğitimine katkıda bulunmak üzere İscehisar ilçesi Çukur Mahallesi TOKİ alanına yapılması planlanan 16 derslikli ilkokul yapımı için Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayırsever işadamı Mehmet Özcan ve Vali Mustafa Tutulmaz arasında protokol imzalandı.

Protokol imzaladılar
Protokol imzaladılar Admin
Bu içerik 331 kez okundu.

Protokol imza töreninde Vali Mustafa Tutulmaz ve Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Özcan ile İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundular. Protokol imza töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın tarafından İscehisar ilçemize yapılması planlanan 16 derslik Karamehmet Aliye Ana İlkokulu hakkında Vali Mustafa Tutulmaz’a bilgiler verdi.

Gayretimiz artıyor

Protokol imza töreninde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz;  “Bugün ilimiz adına Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile bir protokol imzalıyoruz.  Vatandaşlarımızın, iş adamlarımızın, hayırseverlerimizin, bu tür okul yapımlarındaki destekleri bizlerin ve tüm kamu görevlilerinin heyecanını artırıyor.  Daha bir azimle çalışma gayretimizi artırıyor.  Bu konuda emeği geçen Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. yetkililerine tekrar teşekkür ediyorum ve diğer hayırsever vatandaşlarımızı da benzer şekilde okul yapmaya davet ediyorum. Ben tekrar huzurlarınızda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Mustafa Tutulmaz Mehmet Özcan İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ata binmek için Kırgızistan’a gittik
Ata binmek için Kırgızistan’a gittik
155’e ihbar düşmüş
155’e ihbar düşmüş